nauczyciele i trenerzy

Nauczyciele i trenerzy

Poznaj bliżej autorów naszych szkoleń

Dorota Mrówka

Z wykształcenia teatrolog, przez wiele lat pracowała jako dziennikarz prasy codziennej i mediów elektronicznych. Dzisiaj eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu oraz bada medytacje z różnych stron świata i stara się przełożyć ich mądrość na realia świata zachodniego, dzięki czemu mogą stać się bardzo przydatnym narzędziem w radzeniu sobie z codziennymi problemami.

Prowadzi warsztaty medytacji i mindfulness, które są całkowicie neutralne światopoglądowo, nie związane z jakąkolwiek religią lub wyznaniem.

Jest autorką książek: „Joga bez napinki” (Sensus 2016), „Odczarować medytację” (Sensus w 2017), „Medytacja dla zabieganych” (Sensus 2019).

Andrzej Tuziak

Pisarz, scenarzysta, reżyser i publicysta.

Od roku 1990 członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich, a w latach 2005 – 2008 prezes katowickiego oddziału tego Stowarzyszenia.
W latach 1994-1996 prowadził zajęcia na wydziale filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z zakresu scenariopisarstwa. W latach 2006 – 2015 prowadził w Centrum Sztuki Filmowej w Katowicach warsztaty scenariuszowe.

Laureat nagród literackich m.in.: Nagroda literacka im. Andrzeja Bursy, Literacka Nagroda – Książka Roku 1994.

Organizuje w Katowicach coroczne Pen Show Poland, czyli międzynarodowe spotkania kolekcjonerów piór wiecznych. Redaguje Pen Show Magazine – publikacji poświęconej piórom wiecznym.

Anna Słowińska

Trener budowania pewności siebie, coach transpersonalny. Autorka książki „Radość istnienia czyli jak radzić sobie z życiowymi trudnościami” oraz kart motywacyjnych „Myśli, które dodadzą Ci skrzydeł”. Prowadzi szkolenie „Uwierz w siebie” w zakresu budowania wewnętrznej siły, wiary w siebie oraz szkolenia motywacyjne „Nigdy się nie poddawaj!” i „Uwolnij swój potencjał”. 

Z wykształcenia prawnik, przez wiele lat pracowała jako audytor wewnętrzny, obecnie zarządza zespołem 35 pracowników pracując w administracji publicznej.

Prywatnie mama dwójki dzieci, w tym syna chorego na autyzm i padaczkę. 

Pomaga kobietom w osiągnięciu tego, czego pragną!

Jarosław Gibas

Socjolog, dawniej dziennikarz i publicysta – obecnie nauczyciel.

Prowadzi autorskie szkolenia z zakresu inteligencji emocjonalnej i duchowej, psychosocjologii zmiany oraz modelu transpersonalnego.
Uczy warsztatowych technik mindfulness oraz medytacji świeckiej.

Jest autorem kilku książek łączących perspektywę socjologii oraz psychologii rozwoju świadomości w ujęciu wewnętrznych mechanizmów przemiany: “Mantra ciszy” (Sensus 2019), „Święty spokój. Instrukcja obsługi emocji” (Sensus 2018), „Model transpersonalny. Podręcznik warsztatowy” (Fundacja Hinc Sapientia 2018), „Alchemia duchowego rozwoju” (Sensus 2017), „Motocyklizm. Droga do mindfulness” (Sensus 2016), „Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny” (OnePress 2015), „Pokonaj stres z Kaizen” (Sensus 2014).

Platforma Szkoleń Video © Wszystkie prawa zastrzeżone.